Sayın Kat Sakinimiz,

Akasya Acıbadem’e hoş geldiniz.

Evinize taşındığınız ilk günden itibaren hayatınızı kolaylaştırmak ve konforunuzu arttırmak için site yönetimi olarak hizmetinizde olacağız.

Sitemizin ihtiyaç duyduğu güvenlik, temizlik, teknik hizmetler, peyzaj ve sosyal faaliyetlerimizi TS EN ISO 9001:2008 Kalite sistem belgesi standartlarına göre uyguluyoruz. Tüm personelimiz, hazırlanan İSO 9001 dokümantasyon şartlarına göre gerekli eğitimlere tabi tutulmakta ve verilen rutin hizmetler kalite kontrol formları ile kayıt altına alınmaktadır.

Sizlere temiz, güvenli ve bakımlı bir yaşam alanı oluşturmayı, sosyal etkinliklerle hayatınıza keyif katarak, yaşam kalitenizi yükseltmeyi amaçlıyoruz. Düzenli olarak organize edeceğimiz sosyal etkinliklerle Akasya Acıbadem’de yaşamın ayrıcalığını bulacaksınız.

Amacımız; ihtiyaç ve taleplerinize öncelik vermek, site yönetimini monoton bir iş olmaktan çıkarıp dinamik bir kavram haline getirmektir. akasyasiteyonetimi.com web adresinden sitemiz hakkında her türlü bilgiye hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Akasya Acıbadem’deki sıcak yuvanızda sevdiklerinizle nice huzurlu ve mutlu zamanlar geçirmeniz dileğiyle…

AKASYA SİTE YÖNETİMİ