Elektrik : Elektrik bireysel abonelik gerektirmektedir. DASK poliçeniz ile abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Doğalgaz : Ocak gazınız bireysel abonelik gerektirip, İGDAŞ tarafından size fatura edilmektedir.

Isınma : Dairenizde kullandığınız ısınma bedeli, site yönetimi tarafından kat sakinlerimize fatura edilmektedir.

Su : Dairenizde kullandığınız sıcak ve soğuk su bedeli, site yönetimi tarafından kat sakinlerimize fatura edilmektedir.

Klima : Sistem yaz aylarında sadece soğutma yapacak şekilde tasarlanmış ve projelendirilmiştir. Sistem ısıtma sağlamaz. Koru kule, koru yatay bloklar, göl yatay blokların soğutması hava soğutmalı sistem ile çalışırken göl kulenin soğutması, su soğutma sistemi ile çalışmaktadır.

Kat bahçelerimizin bakım sorumluluğu bağımsız bölüm kat malikine aittir.

Dekorasyon Çalışma Saatleri ve Kuralları :

Hafta içi 09.00 – 17.00 Saatleri arası çalışma yapılabilir.

Hafta sonu ve resmi tatillerde çalışma yasaktır.

Dekorasyon çalışma saatlerine riayet edilmeli ve dekorasyon çalışmaları esnasında bütün işlemlerin daire içinde yapılması kuralına uyulmalıdır. Dekorasyon sırasındaki çalışmalar oturumda bulunan site sakinlerinin günlük olağan konforunu etkilemeyecek şekilde yapılmalı, gürültülü çalışmalar sabah çok erken saatte başlatılmamalıdır. Bağımsız bölüm maliklerinin, sitede ikamet eden diğer komşularının rahat ve huzurlarını korumak amacı ile resmi tatil günlerinde ve hafta sonlarında dekorasyon, tadilat veya tamirat işlerinin yapılmasına izin verilmemektedir.

Tadilata başlamadan önce, yapılacak olan tadilatın iş planı ve çalışacak olan personelin kimlik bilgileri site yönetimine mail yada dilekçe olarak iletilmelidir.

Taşınma Saatleri :

Yaz Saatleri: 10.00 – 17.00

Kış Saatleri: 10.00 – 17.00

Taşınma Günleri: Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi

Pazar ve resmi tatil günlerinde taşınmalara izin verilmemektedir.

Sitemize yapılan taşınmalar ve siteden ayrılmalar durumunda site yönetimi ile en az 3 gün önce iletişime geçerek taşınma randevusu alınmalıdır, aksi taktirde aynı gün randevu verilmiş bir taşınma var ise öncelik o daireye verilecek olup tanışmanız başka bir güne ertelenecektir.

Çöp Toplama Saatleri :

10.00 – 16.00 ve 21.00

Evsel atıklar çöp alım saati dışında kapı önlerine bırakılmamalı ve çöp toplama saatinden 15 dakika önce kapıya bırakılacak olan poşetlerin ağzının kapalı olmasına, delik olmamasına, cam, şişe vb. kesici maddelerin konulmamasına dikkat edilmelidir.

Tenis Kortları Kullanım Saatleri :

Saatlerimiz: 10.00 – 22.00

Kortların ışıklandırmalarının açılması için Site Yönetimi’ne bilgi veriniz. Tenis kortları mevcut saatlerin öncesinde ya da sonrasında kullanılmamalıdır.

TV Yayını :

Dairelerde TÜRKSAT 1C, Hotbird ve Eutelsat uyduları kapsamında 48 kanallık yayınımız mevcuttur. İhtiyaç duyulan kablonun özellikleri: 1 metrelik RF Kablo (Bir tarafı dişi, bir tarafı erkek) uç bağlantısı temin etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda sitemiz alt yapısında Digitürk ve D-smart yayını bulunmaktadır. Tercih doğrultusunda ilgili kurumlara abonelik başvurusu yapılarak kullanılabilir.

İnternet : Sitemizde Superonline ve TTnet fiber alt yapısı bulunmaktadır. Tercih doğrultusunda ilgili kurumlara abonelik başvurusu yapılarak kullanılabilir.

Otoparklar : Dairenize tahsis edilmiş araç yerlerinizi, Site Yönetimi’nden öğrenebilirsiniz. Tüm kat maliklerinden araçlarını kendilerine tahsis edilen otopark yerlerine park etmelerini önemle rica ederiz.

Intercom Haberleşme Sistemi :

Dairenizde yer alan INTERCOM cihazı kullanımı; 1- Nolu butona bastığınızda güvenlik birimiyle görüşme yapabilirsiniz,düğmeye basın ve size geri dönüşü bekleyin,zil çaldığında 3 nolu butona basarak cevaplayın. Zil çalmazsa hattın meşgul olduğunu gösterir,30 saniye sonra tekrar deneyin. 2- Nolu buton görev yapmamaktadır. 3- Nolu buton INTERCOM’a çağrı geldiğinde cevaplamanız için görev yapan butondur. 4- Nolu buton menü ‘’OK’’ onaylama butonudur. 5- Nolu butonlar menü butonlarıdır. 6- Nolu butonlar menü butonlarıdır. 7- LCD görüntülü ekrandır. 8- Hoparlör ve mikrofon 9- Nolu buton menüden çıkış butonudur. INTERCOM sisteminin kurgusu, dairenizi ziyaret eden kişileri görmek veya tarafınıza gelen çağrıları karşılamak bilgi almak amacıyla tasarlanmış bir oluşumdur. Aynı zamanda acil durumlarda veya bilgi almak maksatlı güvenlik birimleri ile irtibat kurulmasını da sağlayan bir sistemdir.

Aidatlar :

Aidatları her ayın 20’sine kadar aşağıda detaylarını belirttiğimiz banka hesap numarasına yatırabilir ya da Site Yönetimi’ne gelerek kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, ‘akasyasiteyonetimi.com’ web sitemizden güncel borç bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Sorularınız için lütfen Site Yönetimi Muhasebe Departmanı ile iletişime geçiniz.

YAPI VE KREDİ BANKASI

MALTEPE MİNİBÜS CADDESİ ŞUBESİ

ŞUBE KODU : 1186

İBAN NO:  TR44 0006 7010 0000 0039 6181 80

HESAP NO: 39618180

Akasya Acıbadem Toplu Yapı Site Yöneticiliği

Kredi Kartı ile Ödeme Aidatlarınızı site muhasebe servisine Hafta İçi 08.30-17.30 arası Cumartesi 08.30-12.00 arası kredi kartı ile ödeyebilirsiniz

Site Ring Servisi :

Akasya Acıbadem Site Yönetim Ekibi :

YÖNETİM OFİSİ
Fuat YILMAZ İşletme Müdürü
Beyza PEKTAŞ Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Pervin Gürel Ayin Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Hamza YILMAZ Muhasebe Sorumlusu
Berfin YILDIZ Ofis Asistanı
 
GÜVENLİK
Onur BERBEROĞLU Güvenlik Müdürü
 
TEMİZLİK
Ahmet CİHAN Temizlik Müdürü
 
TEKNİK
Yavuz CANSIZ Teknik Müdür
 
PEYZAJ
Meltem METIN Peyzaj Müdürü
 

Ortak alanlardan sorumlu olarak 4 teknik personelimiz vardiyalı olarak 7/24 saat hizmet vermektedir.

Yönetim Ofisi Çalışma Saatleri :

Hafta içi ve Cumartesi Günleri 08.30 – 18.00

Site Yönetimi İletişim: (0216) 545 71 14 – (0216) 545 81 19 – (0216) 545 55 44 – (0216) 545 76 34

E-mail : akasya@akasyasiteyonetimi.com