Önemli Duyuru

Değerli Komşularımız;
Teveccüh gösterip bizleri Merkez Yönetim Kurulu olarak görevlendirdiniz. Bizlere vermiş olduğunuz bu onurlu görevden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Kaldı ki son zamanlarda anlam veremediğimiz şekilde asılsız iddialar ile zan altında bırakılmaya çalışıldığımızı bizlere destek veren siz değerli komşularımızdan öğrendik. Bu kapsamda bazı konularda Merkez Yönetim Kurulu olarak siz değerli komşularımızı bilgilendirmek istiyoruz.
Malum olduğu üzere yaklaşık 1 yıl önce komşularımız tarafından Site Yönetim kadrosunda çalışan personellerimizin iş akitlerinin sona erdirilmesi konusunda talepleri olmuş hatta yine aynı komşularımız tarafından sitemize medya kuruluşları davet edilmiş ve kamuoyunda sitemiz prestij ve rayicini düşürecek hiç de hak etmediği eleştirilere maruz kalmıştır.
Yaşanan olumsuzluklardan sonra personellerimizin motivasyonlarının düştüğünü ve çalışamaz hale geldiğini yakından gördük ve sorunların daha fazla büyümemesi için bahse konu personellerimizle yolları ayırdık.
Sitemizde çalışan personellerin işten ayrılmasına müteakip yeni personel kadrosunu oluşturma aşamasındayken yine bizleri eleştiren aynı komşularımız tarafından bu seferde Merkez Yönetim Kurulu olarak görevi kendilerine bırakmamız talep edilmiştir.
Yapılan talepler tarafımızdan makul karşılanmış ve Blok Temsilcilerimiz yeni MYK üyelerinin seçilmesi gündemiyle davet edilmiştir. Fakat ne yazık ki görevi devir almak isteyen ve eleştirmeye devam eden Blok Temsilcileri toplantıya katılmamış ve yeni MYK üye seçimi yapılamamıştır.
Sayın komşularımız yaşanan bu olaylardan sonra sarf edilen emeklerin boşa gitmesini ve tam anlamıyla henüz oluşmuş kadromuzun tekrar bozulmasına lütfen müsaade etmeyiniz. Tabi ki bizler bu görevde kalıcı değiliz fakat yaşadığımız sitenin prestijini kaybetmesini de istemiyoruz. Bu kapsamda Vizyonumuz sitemizi İstanbul’ un en prestijli sitesi yapmak Misyon’ umuz ise hedefe ulaşmak için sizlerden gelen talepler doğrultusunda eksik olduğumuz konular hakkında yeni süreç planları ve projeler oluşturmak ve uygulamaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Akasya Toplu Yapı Site Yönetimi
Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri

Fatma ASLAN
Doktor / İş İnsanı

Hakan ÇİLDEN
Yüksek Elektrik Mühendisi / İş İnsanı

Özcan ÇİFTCİ
İşletmeci / İş İnsanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir