Tenis Kortu Rezervasyon Sistemi HK.

Sayın Site Sakinleri; 

Sitemizde bulunan iki adet tenis kortu, montajı ve sökülmesi kolay olan mobil balon sistemi ile kapatılarak kış döneminde de kullanılmaya uygun hale getirilmiştir. Mobil kort kapamalarına eğitmenlerin talepleri doğrultusunda izin verilmiş olup Site Yönetimimiz tarafından herhangi bir taahhütte bulunulmamış ve herhangi bir ödemede yapılmamıştır. Bahse konu kortlar sadece site sakinlerimize tahsisli olup, site sakinimiz, misafiri ya da tercih ettiği eğitmenle tenis kortunu kullanabilecektir. Eğitmenler site sakinleri dışında hiç kimseye ders veremezler veya başka amaçlarla kortları kullanamazlar.  

Bununla birlikte SEN YÖNET sistemi üzerinden alınan tenis kortu rezervasyonlarına ilişkin memnuniyetsizliğin ortadan kaldırılması ve tenis severlerin kortlardan eşit faydalanabilmesi için AKASYA TENİS KORTU RANDEVU SİSTEMİ YAZILIMI yaptırılmış olup tenis kortunu kullanmak isteyen site sakinimizin www.akasyarezervasyon.com web adresine girerek üye olması ve tenis kortu rezervasyonunu bu web adresi üzerinden yapması gerekmektedir. 

Bu kapsamda; 

Ø  www.akasyarezervasyon.com web adresine girilerek sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız sonrasında girilen bilgiler Site Yönetimimiz tarafından kontrol edilerek cep telefonunuza ‘’Üyeliğiniz Onaylanmıştır’’ sms metni gelecek. 

Ø  Üyelik tamamlandıktan sonra sisteme giriş yapıldığında her gün saat 08.30’a kadar aynı güne, 08.30’dan sonra ise ertesi güne rezervasyon yapılabilecek. 

Ø  Sitemizin kalabalık olması, diğer tenis sever site sakinlerimizin mağduriyet yaşamaması ve tenis kortundan adil faydalanılabilmesi için her bir site sakini, her bir gün için en fazla 2 saat ve haftada en fazla 4 saat rezervasyon yapabilecektir.  

Ø  Kullanımın en yoğun olduğu 18.00, 19.00 ve 20.00 prime time saatlerine site sakinimiz haftada en fazla 2 saat rezervasyon yapabilecektir. 

Ø  Herhangi bir nedenle rezervasyon iptali durumunda hak kaybınızın olmaması için randevu saatinden en az 2 saat öncesinden sistemden randevunun iptal edilmesi gerekmektedir.

Halen kullanılmakta olan SENYÖNET’teki tenis randevu sistemi 08 Ocak 2024 Pazartesi gününden itibaren iptal edilecek olup tenis kortu yeni randevuları 09 Ocak 2024 tarihinden itibaren www.akasyarezervasyon.com web adresi üzerinden verilecektir. 09 Ocak 2024 tarihinde yeni rezervasyon sistemimizden tenis kortu randevusu alabilmeniz için 08 Ocak 2024 Pazartesi günü saat 08.30’a kadar www.akasyarezervasyon.com adresinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Tenis Kortu Randevu Sisteminin kullanımı hakkında Site Yönetimimize ait 0216 545 55 44 telefonu arayarak Halkla İlişkiler personelimizden Pazar günü hariç mesai saatleri içinde detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

AKASYA ACIBADEM 

TOPLU YAPI SİTE YÖNETCİLİĞİ 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir