Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Bilgilendirmesi

Sayın Site Sakini;


İki yılda bir yapılan Kat Malikleri Genel Kurulu İlk toplantısı 22-23 Haziran günlerinde, yeterli çoğunluğun sağlanamaması halinde 2. toplantı 29-30 Haziran günlerinde gerçekleştirilecek olup konuya ilişkin çağrı mektupları Kat Mülkiyeti Kanunu gereği adreslerinize gönderilmiştir. Bu kapsamda gerçeği yansıtmayan söylentilerin önüne geçmek amacıyla sizleri bazı konularda bilgilendirmek istiyoruz.
Bu kapsamda;

1. Sitemizde yıpranmış ahşap görünümlü dış cephelerin tamir ve boya işine başlanmıştır. Konuya ilişkin 4.000.000 dolar yatırım bütçesi oluşturulacağı doğru olmayıp ilave para toplamadan 6 binanın dış cephesini bütçe dışı gelirlerle yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

2. Göl ve Koru etabının birbirinden ayrılacağı bilgisi doğru değildir. Sitemizin prestijini ve rayiç değerini düşürecek talebin yerine getirilmesi için Yönetim planı vb. planların kat maliklerin 5/4 çoğunluğunun katılımıyla yapılacak oylamada alınacak onay ile yapılabilir.

3. Göl etabında çocuklarımızın basketbol oynadığı sahanın Yönetimimiz tarafından yıkılacağı hakkındaki bilgi doğru değildir. Mevcut sahanın yıkılması amacıyla 1 site sakinimiz tarafından açılan davada yıkım kararı çıkmış olup tarafımızca karara itiraz edilmiştir.

  Akasya Toplu Yapı Site Yöneticiliği
  Merkez Yönetim Kurulu

  Fatma ASLAN

  Hakan ÇİLDEN

  Özcan ÇİFTCİ

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir